Hypokalkulačka

%
rok
Prepočítať

Výška mesačnej splátky má informatívny charakter. Presnú výšku splátky a podmienky čerpania hypotekárneho úveru Vám poskytneme v súčinnosti s vybranou bankou.

FAQ – Často kladené otázky PANORÁMA – nová etapa

Ďakujeme Vám za všetky Vaše otázky, pripomienky a podnety.

Pripravili sme pre Vás odpovede na vaše najčastejšie otázky, ktoré sme zoradili do tematických okruhov.

V prípade, že medzi nimi nenájdete odpoveď na Vašu otázku alebo oblasť ktorá vás zaujíma , napíšte nám, kontaktujte nás telefonicky alebo nás príďte navštíviť osobne, radi sa s vami porozprávame.

Križovatka Sečovská / Zdoba

V snahe zlepšiť  dopravné napojenie v súvislosti so vznikom novej obytnej zóny Panoráma  realizujeme  úpravu križovatky Sečovská cesta a cesta v smere na Zdobu, cez ktorú prechádzajú aj obyvatelia obytného komplexu Panoráma. Cesta sa v smere z centra mesta na Zdobu rozširuje o odbočovací  pruh , v smeroch  od Furče, resp.  od Michaloviec  na Zdobu a od Zdoby v smerE do centra pribudnú aj priraďovacie pruhy  viď. nákres. Na realizácii sa investične podieľa Slovenská správa ciest ( SSC) spolu s našou spoločnosťou MM Invest Košice, s.r.o. – developerom projektu Panoráma. Plánovaný termín ukončenia prác je najneskôr koniec októbra 2015.

Občianska vybavenosť

P4-kam-25-OBALKA-seria-00

Supermarket, polyfunkcia, služby

S výstavbou novej etapy na Panoráme je plánovaná aj realizácia supermarketu FRESH. V rámci týchto objektov pribudnú aj priestory  pre služby (napr. lekáreň, stánok PNS, kaviareň, reštaurácia a pod.)

Materská škola

Už v existujúcej odovzdanej časti obytného súboru Panoráma je zriadená materská škola, ktorá sa nachádza iba niekoľko metrov od plánovaného obytného domu.

Kvalita stavby

Kvalitu stavby považujeme za veľmi dôležitý parameter  a okrem výberu kvalitných použitých materiálov sa snažíme zabezpečiť a dohliadať na samotnú kvalitu a technologický postup výstavby. To všetko je pre nás určujúce už pri  výbere generálneho dodávateľa stavby. Zároveň kladieme dôraz na dôkladnú  kontrolu priebehu stavebných prác.  Z toho dôvodu budeme aj  v tomto projekte spolupracovať v oblasti stavebného dozoru s renomovanou švajčiarskou nadnárodnou  spoločnosťou Amberg, ktorá si počas svojej 50- ročnej pôsobnosti v tejto oblasti vybudovala významnú pozíciu na trhu a je vlastníkom niekoľkých certifikátov v oblasti systému manažérstva kvality.

Bližšie  informácie o štandarde nami ponúkaných  bytov a použitých materiáloch si môžete nájsť v sekcii ŠTANDARDY.

Spracovali sme pre klientov aj dokument porovnávajúci kvalitu použitých materiálov pri výstavbe bytov v aktuálnych  projektoch v rámci Košíc  POROVNANIE PROJEKTOV v Košiciach.

P4-kam-17_D-seria-18

Financovanie

Našou snahou je maximálne vám  pomôcť pri financovaní vašej nehnuteľnosti za najvýhodnejších podmienok.

Vieme vám poradiť aj pri nastavení splátok podľa vašich potrieb, prípadne pomôcť s predajom vášho starého bytu alebo nájsť inú pre vás čo najvhodnejšiu formu ako sa dopracovať k novému bývaniu. Jednou z možností je byt si prenajať a neskôr ho kúpiť, čím získate čas na doriešenie hypotéky.

Spolupracujeme so všetkými bankami na trhu a vyberáme pre klientov tie najvýhodnejšie podmienky podľa vami zadaných kritérií v danom čase. Pomôžeme vám aj s administrovaním hypoték, čerpaním jednotlivých tranží, môžeme vás zastupovať pri jednaniach s bankou.

S bankami máme nadštandardný vzťah, bohaté skúsenosti s financovaním nehnuteľností. Za uplynulé roky sme pre našich klientov zrealizovali financovanie prostredníctvom hypotekárnych úverov za viac ako 15 mil EUR.

Bližšie informácie o spôsobe financovania nájdete na našej webovej stránke v sekcii financovanie.

Uzavretý areál a oddychové zóny

Areál

Za obytným domom je uzavretý areál, ktorý je prístupný len pre majiteľov bytov. Vstup do areálu pre autá bude zabezpečený cez posuvné brány prostredníctvom diaľkových ovládačov, vstup pre chodcov  bude možný cez  vstupnú bráničku  s otváraním pomocou  čipových kľúčov, ktoré budú identické aj pre vstupy do obytného objektu. Celý tento elektronický systém  zabezpečí  bezpečnosť a súkromie pre obyvateľov bytového domu . Zo zadnej časti areálu sa bude vchádzať aj do priestorov  podzemných parkovísk cez garážovú bránu s diaľkovým ovládaním. Garáže a pivnice budú monitorované bezpečnostným kamerovým systémom.

Oddychová zóna

V rámci výstavby tejto etapy budú zrealizované aj detské ihriská, lavičky, terasy s kaviarňou a posedením, takže svoje  miesto pre relax si nájdu tak deti,  ako aj dospelí.