Hypokalkulačka

%
rok
Prepočítať

Výška mesačnej splátky má informatívny charakter. Presnú výšku splátky a podmienky čerpania hypotekárneho úveru Vám poskytneme v súčinnosti s vybranou bankou.

Projekt Panoráma vám ponúka moderné mestské bývanie zasadené v prírodnom prostredí s fascinujúcim panoramatickým výhľadom za bezkonkurenčné ceny. Len 3 km od centra Košíc sa nachádza lukratívna lokalita situovaná vo východnej časti mesta pred Košickou Novou Vsou na slnečnej strane kopca. Umožňuje spojenie výhod, ktoré uspokoja najmä tých, ktorí hľadajú pohodlie a pokoj prírody, ale zároveň ľahkú dostupnosť mesta.

Architektúra novovybudovanej budovy plynulo nadväzuje na už jestvujúcu časť projektu Panoráma. Pri obytnom súbore Panoráma 4 je plánovaná aj výstavba polyfunkčnej budovy s nákupným centrom a ostatnými službami pre zvýšenie komfortu bývania.

Z tejto jedinečnej lokality je ideálna dostupnosť do centra mesta, ako aj do iných mestských častí v Košiciach. Novovybudovaná križovatka smerom na Zdobu, ktorá bude zrekonštruovaná v priebehu roku 2015, uľahčí odbočovanie smerom do mesta, ako aj v smere na Zdobu, čím sa ešte viac zvýši komfort dopravy. Priamo v areáli obytného komplexu sa nachádza zástavka linky MHD 20N, ktorou sa rýchlo odveziete do centra mesta.

Celá výstavba bytového domu bude realizovaná naraz vrátane vonkajších terénnych úprav, výsadby zelene, detského ihriska, ciest, parkovísk a obchodných priestorov situovaných priamo v bytovom dome.  Pri obytnom súbore Panoráma 4 je plánovaná aj výstavba obchodného centra v susedstve.

.