Hypokalkulačka

%
rok
Prepočítať

Výška mesačnej splátky má informatívny charakter. Presnú výšku splátky a podmienky čerpania hypotekárneho úveru Vám poskytneme v súčinnosti s vybranou bankou.

Projekt Park Anička

Na jar 2015 začala výstavba obytného komplexu Park Anička. Projekt je situovaný do lokality rekreačnej zóny Anička v mestskej časti Košice Sever. Komplex tvoria 4 bytové domy, polyfunkčný objekt, parkovacie miesta. V rámci Košíc ide o výnimočný uzavretý areál plný zelene, s fontánou, športovým ihriskom, ihriskami pre deti a relaxačným priestorom len pre jeho obyvateľov. Projekt ponúka všetko pre praktický a pohodlný život, predstavuje ideálnu kombináciu moderného bývania, dostupnosti služieb, vzdialenosti do centra, prírody a súkromia.

Viac o projekte Park Anička

Projekt Panoráma

Zrealizovali sme jeden z najúspešnejších developerských projektov posledných rokov v Košiciach. Obytný komplex s panoramatickým výhľadom na mesto sa stal architektonickou dominantou východnej časti mesta. Priniesol bývanie pre vyše 300 rodín v rodinných domoch a bytoch v uzavretom areáli.

Viac o projekte Panoráma

Polyfunkčný objekt na Kováčskej ulici

Kompletná rekonštrukcia starej historickej budovy v centre mesta Košice na Kováčskej ulici. Suterén, prízemie a prvé nadzemné podlažie fungujú ako podnikateľské priestory. V našej budove je reštaurácia, kaviareň a piváreň Camelot. Sídlia tu aj spoločnosti Generali, Šafrán a PANORÁMA. Druhé a tretie podlažie ponúka bývanie v štyroch luxusne vybavených mezonetových apartmánových bytoch.

Viac o polyfunkčnom objekte

Rezidencia Kavečany

Vybudovanie novej lokality pre výstavbu 44 rodinných domov vo vyhľadávanej prímestskej časti Košíc v Kavečanoch. Výkup a scelenie pozemkov s následnou výstavbou ciest, inžinierskych sieti a parcelácia pozemkov pre individuálnu výstavbu rodinných domov.