Využite šancu na podnikanie. Ponúkame vám ideálne priestory pre váš biznis. Zriaďte si kaviareň, alebo predajňu v atraktívnej lokalite obytného komplexu PANORÁMA.

Obchodný priestor

Na prízemí bytového domu A sa nachádzajú priestory vhodné pre obchodné účely, reštauráciu, kaviareň ale aj ateliér, showroom, ordináciu, kancelárske priestory alebo iné služby.

Priestor s celkovou rozlohou 123 m2 je má vlastný vstup a prináleží k nemu aj vonkajšia terasa s priamym vstupom cez sklenené dcere o rozlohe ďalších 88 m2. Priestory je možné prioritne odkúpiť ale aj prenajať.

Veľké presklenia zabezpečia dostatočný prísun svetla. V prípade prevádzkovania reštaurácie alebo iných služieb je možné terasu využiť na umiestnenie vonkajšieho sedenia. Výhodou je, že celé okolie vrátane terasy, sadových úprav, chodníkov, oddychových zón bude v rámci odovzdania tejto etapy z našej strany zrealizované a ukončené na kľúč.

Potencionálni majiteľ prevádzky budú môcť využívať parkovacie miesta pred obchodnými priestormi. Za účelom zásobovania je možné odkúpenie parkovacích miest priamo pred prevádzkou.

Výmery a ceny

Výmera Cena predaj Cena prenájom
Obchodný priestor 123,17 m2 166.279,50 € bez DPH
1350 € bez DPH/ m2
1.231,70 € bez DPH / mesiac
10 € bez DPH / m2/ mesiac
Terasa 88 m2 Grátis k obchodnému priestoru
Vonkajšie parkovacie státie 4.500 € bez DPH 50 € bez DPH / mesiac

Nevybrali ste si?

Okrem tejto ponuky máme pre Vás k dispozícii aj obchodné priestory v už dokončenom projekte na PANORÁMA IV. Ďalšie priestory na prenájom ponúka náš projekt BASTION v centre mesta. Vyberte si ten pravý obchodný priestor.