Náš projekt Park Anička získal ocenenie
STAVBA ROKA 2017
za architektonické riešenie

S hrdosťou chceme oznámiť, že náš tím získal v súťaži STAVBA ROKA 2017 hlavnú cenu za architektonické riešenie.

Video z podujatia

Spoločnosť MM Invest s.r.o. pôsobí v oblasti developerskej činnosti v rámci Košíc už niekoľko rokov. V našom portfóliu sa nachádzajú kancelárske, komerčné priestory v polyfunkčných objektoch, rodinné a bytové domy.
Každý projekt zastrešujeme od úplného začiatku, výberu lokality, architektonického návrhu, predaja, cez hypotekárne poradenstvo, výstavbu až po odovzdanie nehnuteľností budúcim majiteľom ako aj záručný servis. Doteraz sme vždy dodržali deklarovaný termín odovzdania nehnuteľností klientom.

Zrealizované projekty v číslach

Práve realizované projekty v číslach

Projekt Park ANIČKA

Projekt je situovaný do lokality rekreačnej zóny Anička v mestskej časti Košice Sever. Komplex tvoria 4 bytové domy, polyfunkčný objekt, parkovacie miesta. V rámci Košíc ide o výnimočný uzavretý areál plný zelene, s fontánou, športovým ihriskom, ihriskami pre deti a relaxačným priestorom len pre jeho obyvateľov. Projekt ponúka všetko pre praktický a pohodlný život, predstavuje ideálnu kombináciu moderného bývania, dostupnosti služieb, vzdialenosti do centra, prírody a súkromia.

Viac o projekte Park ANIČKA

Obytný súbor Park Anička získal ocenenie „za architektonické riešenie„ v súťaži STAVBA ROKA 2017.

Projekt Park ANIČKA – POLYFUNKCIA

Polyfunkčný objekt Park ANIČKA tvorí vstupnú bránu do rekreačnej lokality, zároveň susedí s Hlinkovou ulicou, ktorá je jednou z hlavných dopravných tepien v Košiciach. Nové trojpodlažné administratívno – obchodné centrum ponúka budúcim klientom kancelárske a obchodné priestory vysokého štandardu. Súčasťou objektu bude supermarket FRESH s rozlohou 928 m2 nachádzajúci sa na prízemí.
Na dvoch horných podlažiach sú situované kancelárske priestory so samostatnými vstupmi, ktoré sú určené prioritne pre predaj, alternatívne na prenájom. Dispozície priestorov je možné upraviť a prispôsobiť požiadavkám záujemcov.

Viac o projekte Park ANIČKA POLYFUNKCIA

Bytový dom so 74 bytmi

Projekt PANORÁMA

Skvelá dostupnosť do mesta a priamy dotyk s prírodou stoja za úspechom projektu PANORÁMA. V roku 2017 sa ukončila výstavba polyfunkčného objektu s ďalšími 74 bytmi a s obchodnými priestormi na prízemí. Všetky byty boli predané pred ukončením výstavby.

Viac o projekte PANORÁMA

6 viladomov so 139 bytmi

Projekt PANORÁMA

Úspech prvých etáp projektu PANORÁMA a dopyt po bytoch podnietil výstavbu šiestich 4-poschodových viladomov s vlastným ohradeným areálom, ihriskami a parkovacími miestami. Všetky byty boli predané v predpredaji. Celkovo bolo v rámci tejto etapy odovzdaných 139 nových bytov

Výstavba 152 domov

Projekt PANORÁMA

Zrealizovali sme jeden z najúspešnejších developerských projektov posledných rokov v Košiciach. Výstavba začala v roku 2011 rodinnými domami s vlastným pozemkom. V niekoľkých etapách bolo postavených celkovo 152 domov.

BASTION OFFICE CENTER

Vo výstavbe

Administratívne a obchodné priestory s dobrou polohou. Moderná polyfunkčná budova v centre mesta Košice. Ide o unikátnu zelenú stavbu s modernou architektúrou, špičkovými technológiami, nízkymi režijnými nákladmi a nadštandardnou kvalitou pracovného prostredia. Komplex ponúka priestory pre kancelárie, služby a obchod a parkovacie miesta.

Viac o projekte BASTION OFFICE CENTER

Rezidencia KAVEČANY

Vybudovanie novej lokality pre výstavbu 44 rodinných domov vo vyhľadávanej prímestskej časti Košíc v Kavečanoch. Výkup a scelenie pozemkov s následnou výstavbou ciest, inžinierskych sieti a parcelácia pozemkov pre individuálnu výstavbu rodinných domov.

Polyfunkčný objekt na Kováčskej ulici

Kompletná rekonštrukcia starej historickej budovy v centre mesta Košice na Kováčskej ulici. Suterén, prízemie a prvé nadzemné podlažie fungujú ako podnikateľské priestory. Objekt je sídlom spoločností MM Invest a MM Invest Košice. Sídlia tu aj spoločnostiGenerali a Šafrán. V budove je reštaurácia, kaviareň a piváreň Camelot. Druhé a tretie podlažie ponúka bývanie v štyroch luxusne vybavených mezonetových apartmánových bytoch.

Viac o polyfunkčnom objekte